UMBRELLA BS

 • UMBRELLA BS

  Galingumas: 12 kW

  Gamintojas: KRATKI

  Gamintojas
  KRATKI
 • UMBRELLA yra modernus dujinis šildytuvas, prailginantis Jūsų vasarą. Jo dėka nuostabios akimirkos sode ar terasoje šeimos ir draugų kompanijoje nebūtinai turi pasibaigti atėjus šaltesniems vakarams. Pritaikytas kurenti SND dujomis (iš cilindrų: G31/30,50MBAR/S- propano/butano dujų mišiniu; G31/30/37 MBAR/S- propano dujomis).


  PATOGUS NAUDOJIMAS

  Šildytuvo įjungimas trunka keletą sekundžių. Tai ypač patogu.

  Įrenginys gali dirbti visu pajėgumu, be sustojimo iki 17 valandų. Jame tilpa 11 kg svorio dujų balionas. Jis pritaikytas tiek propano-butano dujoms, tiek grynajam propanui. Mes rekomenduojame naudoti grynus propano balionus.

  Šildytuvas UMBRELLA neišskiria nei garso, nei kvapo. Jo veikimas taip pat neturi įtakos oro cirkuliacijai, o tai ypač svarbu alergiškiems vartotojams.

  SAUGA AUKŠČIAUSIU LYGMENIU

  UMBRELLA degina skystas dujas iš baliono, paslėpto korpuse. Liepsnos yra uždaromos specialioje kameroje, apsaugančioje nuo tiesioginio kontakto su ugnimi.

  Šildytuvo konstrukcija garantuoja degančios ugnies apsaugą nuo vėjo. „UMBRELLA“ komplektacijoje yra su specialus pakreipimo vožtuvas, kuris, prietaisui apvirtus, automatiškai nutraukia dujų tiekimą valdikliui, užgesindamas liepsną.

  Šildytuvas turi visiškai saugią, rankinę dujų valdymo sistemą, saugančią nuo nekontroliuojamo kuro nuotėkio. Be to, šildytuve yra įmontuotas jutiklis, kuris, liepsnos nuputimo atvėju, nutraukia dujų tiekimą į degiklį.

   

  Įspėjimas! Dujų reguliatorius ir žarna, skirta prijungti dujų balioną, neieina į komplektą, todėl juos reikia įsigyti atskirai.

  PARAMETRAI:

  Galingumas: 3,9- 12 kW

  Svoris: 48 kg

  Išmatavimai: A217530xP53,70XG53,70 cm