Krosnelė SIGA

 • Krosnelė SIGA

  Gamintojas Hitze 

  Galingumas 3 - 8,5 kw

  Gamintojas
  HITZE
  Korpusas
  plienas
  Apdaila
  dažyta
  Stiklo tipas
  kampinis
 • Energetinė klasė  A+
  Nominalus galingumas (kW) 6,5
  Šildymo apkrovos diapazonas (kW) 3-8,5
  Naudingumo kooficientas (%) 84%
  Emisija CO  13% O2 (g/m³) 0,948
  Emisija išmetamųjų dujų (g/m³) 0,026
  Vidutinės kuro sąnaudos (kg/h) 1,86
  Stiklo matmenys (mm) 381x530x381
  Dūmtraukio skersmuo (mm) 150
  Oro padavimo skersmuo (mm) 123

  Svoris (kg) 179

  Naudingumo kooficijentas 111,8  

  Laisvai pastatoma krosnelė SIGA – modernus kampinis malkomis kūrenamas židinys, kurio emisijos ir energijos parametrai viršija vidutinius. Aukštą krosnies šiluminį efektyvumą, siekiančią 84%, lemia gerai apgalvota krosnies konstrukcija ir sumanus krosnies vėdinimas. Laisvai stovinti krosnelė SIGA yra  pagaminta iš aukštos kokybės katilinio plieno kuri padidina jo atsparumą temperatūros svyravimams ir prailgina židinio tarnavimo laiką. SIGA turi sandarią degimo kamerą ir jungtį, leidžiančią į savo krosnį tiekti orą iš išorės, todėl ją galima naudoti namuose su mechanine ventiliacija.

  Moderni, plieninė laisvai pastatoma krosnelė SIGA yra grakšti konstrukcija, pasižyminti nesenstančiomis stačiakampėmis formomis. Tai malkinė krosnelė su kampinėmis, aukštomis durimis, suteikiančiomis patrauklią ugnies viziją.

  SIGA turi trijų pakopų krosnies vėdinimo sistemą, reguliuojamą viena svirtimi, esančia tiesiai po durelėmis. Standartiškai laisvai pastatomas židinys turi papildomą degiklį ir oro uždangą, kuri iki minimumo pašalina anglies monoksido ar dulkių išmetimą.

  Laisvai pastatoma krosnelė turi nuimamas ketaus groteles su padidinto tūrio pelenų indu. Krosnies degimo kamera ir tiesiai virš jos esantis deflektorius yra pagaminti iš ACCUCERAM – patentuotos  medžiagos, naudojamos visuose HITZE įrenginiuose. Virš degimo kameros esantis židinys turi plieniniais vamzdžiais sumontuotą šilumokaitį, kuris sustiprina šilumos surinkimą iš išmetamųjų dujų ir perduoda ją į patalpą. Siekiant papildomai prailginti išmetimo kelią prieš išėjimą iš židinio, buvo sumontuotas papildomas plieninis ribotuvas.

  Laisvai statomas židinys SIGA turi tokią konstrukciją, kuri leidžia išvesti išmetamąsias dujas tiek per viršutinę, tiek per krosnelės šonines sieneles. Priklausomai nuo poreikių, galinius židinio gaubtus galima keisti. Krosnelės durys turi įstiklinimą iš poliruotos japoniškos židinio keramikos, galinčios atlaikyti iki 800 °C temperatūrą. Židinio durų konstrukcija paremta specialios formos profiliu ir katilo plokšte, kuri suteikia jiems reikiamą standumą ir atsparumą aukštoms temperatūroms.

  SIGA – moderni, kampinė laisvai pastatoma krosnelė, atitinkanti BlmSchV II, 15a B-VG ir Ekoprojekt reikalavimus. Malkinė krosnelė pasižymi dideliu efektyvumu ir mažomis emisijomis, o jo šiluminės apkrovos diapazonas yra nuo 3 iki 8,5 kW.

   

  Svarbiausios savybės:

  Kampinės durys su japoniška židinio keramika, skirtos dirbti iki 800 ° C temperatūroje.
  Dekoratyvinis rėmas, DECOR tipo.
  Laisvai statomas židinys turi nuimamas ketaus groteles ir išimamą padidinto tūrio pelenų keptuvę.
  Oro tiekimo į krosnį reguliavimas naudojant vieną sklendę.
  Konstrukcija leidžia pašalinti išmetamąsias dujas tiek per viršutinę, tiek per šonines krosnies sieneles.
  Krosnies konstrukcija pagaminta iš P265GH katilo plieno.
  Papildomas plieninis išmetamųjų dujų ribotuvas, naudojamas židinio išleidimo angoje.
  Vandens vamzdžiai dedami į šilumokaitį virš degimo kameros.
  Krosnelė skirta rekuperacijai (turi gryno oro įvadą).
  Laisvai statomas židinys turi oro kreiptuvą.
  Ekologinis deginimas.
  Deflektorius su krosnies pamušalu pagamintas iš ACCUCERAM medžiagos.
  Laisvai pastatoma krosnelė SIGA buvo visiškai pagaminta pažangių skaitmeniniu būdu valdomų mašinų, tokių kaip: 2D lazeris, 3D lazeris, stabdžių presai, suvirinimo robotai, pagrindu.
  Laisvai pastatomas židinys atitinka BlmSchV II (Vokietija), 15a B-VG (Austrija) ir Ekoprojekt (Lenkija ir Europa) reikalavimus. 


   

 • Alternatyvios prekės

  QUADROOM

  Gamintojas: DEFRO HOME

  Galingumas: 9,6 kw 

  189900
  223500 Sutaupykite 33600
  THOR 8

  Gamintojas Kratki

  Galingumas 5.5-10 kw

  167900
  209900 Sutaupykite 42000