QMPELL 18 kw 5 klasė

 • QMPELL 18 kw 5 klasė

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 18 kW

  Gamintojas
  PEREKO
 • Ekologiškas šildymas kiekvienam biudžetui
  „QmPell“ katilas buvo sukurtas atsižvelgiant į šildymą, kuris yra ne tik draugiškas aplinkai, bet ir šeimos biudžetui. Katilas pagamintas pagal aukščiausius standartus, o novatoriška technologinė idėja, naudojama tiek šilumokaičio [1], tiek kuro padavimo sistemos [2] konstrukcijoje, daro katilą vienu iš konkurencingiausių prietaisų rinkoje finansų požiūriu. Patirtis, kurią mums suteikė, leido sukurti ekologišką katilą, atitinkantį griežčiausius Europos reikalavimus, bet visų pirma tai yra galimybė vartotojams sutaupyti. Katilų konstrukcija yra labai paprasta, tačiau tuo pat metu patvari ir kokybiškai patikima. Kaip ir kitų katilų serijų atveju, „QmPell“ katilas naudoja 6 mm storio katilo plieną ir pažangią valdymo sistemą.

  Aukšta darbo kokybė ir efektyvumas
  „QmPell“ serija yra novatoriškas pasiekimas kietojo kuro katilų srityje efektyvumo, veikimo automatizavimo ir natūralios aplinkos priežiūros atžvilgiu, atsižvelgiant į pirkimo ir eksploatavimo ekonomiją. Ergonomiška prietaiso konstrukcija leidžia reguliuoti tinkamą katilo išdėstymą, nepriklausomai nuo katilinės dydžio, tuo pačiu sumažinant šilumos nuostolius. Didelis prietaiso efektyvumas ir minimalus valymo poreikis pasiektas dėl naujos šilumokaičio konstrukcijos. Medienos granulių granulės beveik visiškai išdega, paliekant nedidelį pelenų kiekį. Didelė granulių energinė vertė kartu su automatinio uždegimo funkcija, sklandus galios valdymas ir mažas energijos suvartojimas.

  Aptarnavimas sumažinamas iki minimumo
  Prietaiso veikimą valdo moderni valdymo sistema „Minister PID Pellet“ [3] su sklandžiu reguliavimu, kuri palaiko 2 siurblius (centrinį šildymą, buitinį karštą vandenį ir grindų siurblį), maišymo vožtuvo pavarą ir temperatūros ribotuvą (STB). ). Be to, jis yra atsakingas už katilo paleidimą, galios lygio valdymą ir valymą. Automatinis uždegiklis [4] įgalina automatinį uždegimą bet kuriuo vartotojo nurodytu laiku. Nutrūkus elektros tiekimui, katilas gali tęsti darbą iškart po jo atstatymo, nes visi nustatymai išsaugomi sistemos atmintyje. Pailgėjęs katilo eksploatavimo be priežiūros laikas buvo pasiektas naudojant specialią kuro maišymo krosnyje kamerą technologiją. Naujoviškas viršslėgio degimo būdas, apsaugantis nuo liepsnos nuosmukio, ir nuolatinė temperatūros stebėsena garantuoja didesnį naudojimo saugumą.

  Katilo šilumokaitis turi vadinamuosius dvigubus suvirinimo siūlus, jam buvo suteikta 10 metų garantija dėl sandarumo sandarumo
  Dėl tos pačios priežasties gamintojas suteikė 5 metų garantiją šilumokaičio sandarumui
  Katilas pagamintas iš 6 mm storio plieno katilo
  5 klasės katilas turi visus ekologinius sertifikatus, įskaitant „Ecodesign“ arba „Ekoprojekt“
  Elektroninis valdiklis, skirtas dviem siurbliams valdyti – centriniam šildymui ir karšto vandens ruošimui bei keturių krypčių vožtuvo pavarai
  Dūmtraukis – leidžia lengvai prisijungti prie kamino