Q-PER 8 kW

 • Kraunamos nuotraukos
  238300
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 8 kW

 • Tech. duomenys

  Q kaip QUALITY (kokybė)
  Q-Per katilas yra naujos kartos katilas. Siekiame sukurti prietaisus patiems išrankiausiems vartotojams, kurie vertina komfortą, šiuolaikines technologijas ir aukščiausią aplinkos apsaugos savybę. Visi Q-Per katilinės įrangos elementai yra sukurti lengvam naudojimui be kliūčių, su nuotolinio valdymo galimybėmis ir didžiausiam efektyvumui. Katilas buvo sumontuotas šiuolaikiškame korpuse, kuris atitinka ne tik modernaus stilio lūkesčius, bet ir  visus ECODESIGN standarto reikalavimus.

  Nuotolinio valdymo išmaniuoju telefonu galimybės
  Kompaktiški matmenys ir žemas Q-Per aukštis leido valdymo skydą sumontuoti katilo viršuje. Katilą valdo kompiuteris, kuriame yra nuotolino valdymo funkcija išmaniojo telefono pagalba. Gamykliniai nustatymai ir valdiklio algoritmas buvo sukurti taip, kad prietaisas degintų bet kokias ekologines granules, nepriklausomai nuo jų kokybės.

  Unifikuota degimo ir naudojimo technologija
  Katilo konstrukcija  leidžia patogiai įdėti kurą ir palengvina prieigą prie degimo kameros. Degimo kameros durelės yra paslėptos/uždengtos lengva panele. Ji ne tik pagerina estetinį vaizdą, bet tuo pačiu padeda palaikyti švarą ir apsaugo nuo atsitiktinio prisilietimo prie durelių. Lentynų sistema kameroje natūraliai užtikrina ilgalaikę išmetamųjų dujų recirkuliaciją. Beveik visa energija yra užfiksuota šilumokaičiuose ir verčiama į didelio katilo efektyvumą.

  Matmenys:

  • Ilgis:1175 cm
  • Aukštis: 1050 cm
  • Plotis: 510 cm

   

   Modelis  Q-PER 8 kW
   Galingumas  2,4 - 8 kW
   Šildomų patalpų plotas  iki 100  m²
   Pagrindinis kūras  EKO žirneliai
   Bunkerio talpa  100  dm3
   Vandens talpa   40  dm3
   Darbinis slėgis   2 bar
   Svoris be vandens  180 kg