Q-PER 24 kW

 • Kraunamos nuotraukos
  272900
  303200 Sutaupykite 30300
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 24 kW

 • Tech. duomenys

  Q kaip QUALITY (kokybė)
  Q-Per katilas yra naujos kartos katilas. Siekiame sukurti prietaisus patiems išrankiausiems vartotojams, kurie vertina komfortą, šiuolaikines technologijas ir aukščiausią aplinkos apsaugos savybę. Visi Q-Per katilinės įrangos elementai yra sukurti lengvam naudojimui be kliūčių, su nuotolinio valdymo galimybėmis ir didžiausiam efektyvumui. Katilas buvo sumontuotas šiuolaikiškame korpuse, kuris atitinka ne tik modernaus stilio lūkesčius, bet irvisus ECODESIGN standarto reikalavimus.

  Nuotolinio valdymo išmaniuoju telefonu galimybės
  Kompaktiški matmenys ir žemas Q-Per aukštis leido valdymo skydą sumontuoti katilo viršuje. Katilą valdo kompiuteris, kuriame yra nuotolino valdymo funkcija išmaniojo telefono pagalba. Gamykliniai nustatymai ir valdiklio algoritmas buvo sukurti taip, kad prietaisas degintų bet kokias ekologines granules, nepriklausomai nuo jų kokybės.

  Unifikuota degimo ir naudojimo technologija
  Katilo konstrukcija  leidžia patogiai įdėti kurą ir palengvina prieigą prie degimo kameros. Degimo kameros durelės yra paslėptos/uždengtos lengva panele. Ji ne tik pagerina estetinį vaizdą, bet tuo pačiu padeda palaikyti švarą ir apsaugo nuo atsitiktinio prisilietimo prie durelių. Lentynų sistema kameroje natūraliai užtikrina ilgalaikę išmetamųjų dujų recirkuliaciją. Beveik visa energija yra užfiksuota šilumokaičiuose ir verčiama į didelio katilo efektyvumą.

  Matmenys:

  • Aukštis: 1465 cm
  • Ilgis: 1175 cm
  • Plotis: 580 cm

   

   

   Modelis  Q-PER 24 kW
   Galingumas  7 - 24 kW
   Šildomų patalpų plotas  iki 250  m²
   Pagrindinis kūras  EKO žirneliai
   Bunkerio talpa  200  dm3
   Vandens talpa  110  dm3
   Darbinis slėgis  2 bar
   Svoris be vandens  300 kg