PEREKO II 21 kW

 • Kraunamos nuotraukos
  605000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 21 kw

  Gamintojas
  PEREKO
 • Tech. duomenys

  Didžiausias pasiekimas tarp šildymo prietaisų
  Katilo Π šilumos induktorius yra indukcinis generatorius. Jis turi visą spektrą privalumų. Tai geras sprendimas tiek vienos šeimos namams, tiek gyvenamųjų namų kvartalui ir privačioms įmonėms. Katilo įsigijimui reikalingos vienkartinės investicijos, tačiau jo naudojimo komfortas ir darbo principas yra daugialypiai ir nekonvertuojami tik į pinigus. Katilas yra labai efektyvus. Taip pat pigesnis naudojimas, palyginus su kitais rinkoje esančiais analogais.

   

  Veikimo principas
  Indukcinis centrinio šildymo katilas π yra elektromagnetinis įtaisas. Konstrukcijos pagrindas yra trifazis sausas transformatorius su kompaktiška antrine apvija. Antrinė apvija šioje konstrukcijoje tampa šildymo kamera. Visa šildymo kameroje sukurta šiluminė galia perkeliama į tekantį vandenį. Nugarinė kameros konstrukcija yra suprojektuota taip, kad būtų užtikrinta šiluminė šilumokaičio apkrova, ne daugiau kaip 3 W / cm².  Šiluma generuojama elektromagnetinio lauko tiesiogiai kaitinimo kameroje - šilumokaičio, kuris yra  transformatoriaus stulpelių. Šis sprendimas leidžia žymiai sumažinti elektromagnetinio lauko nuostolius. Šilumokaitis pagamintas iš aukštos kokybės rūgštims atsparaus plieno, skirto liestis su maisto produktais. Katilas pagamintas naudojant šiuolaikines medžiagas ir šiuolaikinių technologijų pasiekimus, kurie užtikrina katilo veikimą iki 50 metų! Tai yra unikalus sprendimas.

  Komfortas ir saugumas
  Įrenginys užima mažai vietos ir nereikalauja papildomų patalpų. Tai užtikrina visiškai saugų ir patikimą darbą. Didelio efektyvumo (98%) gamybos sąnaudos yra mažos. Jis turi labai ilgaamžiškas - jo veikimas išlieka nepakitęs visą darbo laiką. Darbo metu nereikalauja aptarnavimo, valymo ar kuri dėjimo.

  Π šilumos induktorius yra visapusiškai išbandytas ir atitinka aukščiausius aplinkosaugos ir energijos taupymo reikalavimus. Jo darbas yra neutralus žmonėms, gyvūnams ir augalams. Jis yra visiškai ekologiškas, neišskiria dūmų ar atliekų. Pagamintas iš perdirbamų medžiagų.
   

  Matmenys:

   

  • Aukštis: 535 cm
  • Plotis: 587 cm
  • Gylis: 405 cm
   Modelis  II indukcinis katilas 21 kW
   Galingumas  21 kW
   Šildomų patalpų plotas  160-350  m²
   Pagrindinis kūras  elektra
   Maksimali suvartojama srovė  30,30 A
   Min. mait. kabelio skerspjūvis  5*4 mm
   Darbinis slėgis  0,3 MPa
   Svoris   130 kg