KSP PELET 5 KLASĖ 20 KW

 • KSP PELET 5 KLASĖ 20 KW

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 20 kW 

  Gamintojas
  PEREKO
 • Tech. duomenys

    20 kW
  Galingumas 0-20
  Šildomų patalpų plotas iki 364
  Šildomų patalpų tūris iki 909
  Granulinio bunkerio talpa 300
  Vandens talpa 95
  Darbinis slėgis 1,5
  Svoris be vandens 375
  Energetinė klasė A+
  Valdiklis R. Control

  Ekologiškas šildymas kieto kuro katilu
  „KSP Pelet“ katilas buvo sukurtas atsižvelgiant į aplinkai nekenksmingą šildymą. Jis turi aukščiausią, penktąją išmetamųjų dujų klasę pagal PN EN 303-5: 2012 standartą ir EKODESIGN sertifikatą. Medienos granulės yra specialus „KSP Pelet“ modelio kuras, tačiau prietaisas pritaikytas deginti kitų rūšių granules kaip pakaitinį kurą (pvz., Šiaudus, sėklų lukštus, pvz., Saulėgrąžų sėklas). Medienos granulių granulės beveik visiškai išdega, paliekant nedidelį pelenų kiekį, kuris gali būti naudojamas kaip visavertė trąša. Didelė granulių energinė vertė kartu su automatinio uždegimo funkcija, sklandus galios valdymas ir mažos energijos sąnaudos papildomai prisideda prie ekonomiško katilo veikimo.

  Aukščiausias technologinės pažangos lygis
  „KSP Pelet“ yra novatoriškas pasiekimas kieto kuro katilų srityje efektyvumo, veikimo automatizavimo ir natūralios aplinkos priežiūros požiūriu. Ergonomiška prietaiso konstrukcija leidžia reguliuoti tinkamą katilo išdėstymą, nepriklausomai nuo katilinės dydžio, tuo pačiu sumažinant šilumos nuostolius. Didelis prietaiso efektyvumas (94%) ir minimalus valymo poreikis pasiektas dėl naujos konstrukcijos šilumokaičio. Katilas yra itin funkcionalus dėl savo mažo dydžio, galimybės įkrauti surinkimo bunkerį [1] bet kurioje katilinės patalpoje ir durelių [2] montavimą dešinėje arba kairėje pusėje.

  Ribotas aptarnavimas
  iki minimumo
  Prietaiso veikimą valdo moderni PELLAS [3] valdymo sistema su sklandžiu FUZZY LOGIC reguliavimu, palaikanti 3 siurblius (centrinis šildymas, karštas vanduo ir grindys), maišymo vožtuvo pavara ir temperatūros ribotuvas (STB). Be to, jis yra atsakingas už katilo paleidimą, galios lygio valdymą ir valymą. Automatinis uždegiklis įgalina automatinį uždegimą bet kuriuo vartotojo nurodytu laiku. Nutrūkus elektros tiekimui, katilas gali tęsti darbą iškart po jo atstatymo, nes visi nustatymai išsaugomi sistemos atmintyje. Pailgėjęs katilo eksploatavimo be priežiūros laikas buvo pasiektas naudojant specialią kuro maišymo krosnyje kamerą technologiją. Naujoviškas viršslėgio degimo būdas, apsaugantis nuo liepsnos nuosmukio, ir nuolatinė temperatūros stebėsena garantuoja didesnį naudojimo saugumą. 
  Aukščiausio lygio technologinė pažanga. KSP PELET katilai suprojektuoti ekologiškam šildymui. Produktas pažymėtas aukščiausiu 5 emisijos klase pagal DIN norma EN -303-5/2012. Naudojamas medienos kuro granulės , kurios degimo proceso metu neskleidžia kenksmingų medžiagų į atmosferą. Aukštas granulių kaloringumas kartu su automatinio uždegimo funkcija, galingumo reguliavimas bei mažas energijos suvartojimas užtikrina ekonomišką katilo veikimą.

  Aukštos kokybės įranga sumažina valymo poreikį, yra patobulinta šilumokaičio konstrukcija, reguliuojamas bunkerio įrengimo pusė, durelių montavimas iš dešinės ar kaires pusės.

  Paprastas naudojimas.

  Katilo darbą reguliuoja PELLAS valdymo sistema, kurį aptarnauja 3 siurblius( šildymo, karšto vandens ruošimo ir grindų), pamaišymo vožtuvo pavara ir temperatūros ribotuvą. Automotinis katilo uždegimo funkcija leidžia paleisti katilą vartotojo užprogramuotu laiku. Atsižvelgiant į elektros tiekimo nutraukimą, atkurus katilo darbą, gali dirbti toliau, nes visi nustatymai yra saugomi sistemos atmintyje.

  Naujoviškas degimo metodas apsaugo nuo liepsnos nuosmukio, palaiko pastovią temperatūrą bei užtikrina vartotojų saugumą.