PATIO MINI su rankiniu valdymu

 • PATIO MINI su rankiniu valdymu

  Gamintojas: KRATKI

  Galingumas: 4.9- 8.2 kw

  Gamintojas
  KRATKI
 •  


       Modelis

      PATIO MINI                       

      Galingumas                    

       4-8.2 kw   

       Svoris
      64 kg

   

  "PATIO MINI" yra stilingas dujų šildytuvas, kuris užtikrina šilumą ir šviesą visur, kur norime sukurti unikalią ir jaukią atmosferą. Jo unikali ypatybė - ugnis matoma iš keturių pusių. Dėl to tai yra unikali dujinė terasos arba sodo lempa.  Šildytuvas pritaikytas kurenti SND dujomis (iš cilindrų: G30/30,50MBAR- propano/butano dujų mišiniu; G31/30,37 MBAR- propano dujomis).

  MODERNUS DIZAINAS

  ModernI "PATIO MINI" išvaizda tinka  bet kur. Šildytuvas gali būti elegantišku puošimu namo terasoje arba sode. Jis taip pat gali būti naudojamas viešbučio ir restoranų industrijoje kaip įdomus valgomojo ir laisvalaikio erdvės priedas. Patraukli išvaizda ir maloni skleidžiama šiluma užtikrins didelį svečių kiekį namų soduose bei terasose,  taip pat ir restoranuose tiek vasaros, tiek rudens vakarais.

  Natūrali ugnies vizija užtikrinama naudojant šiuolaikinį keraminį degiklį.

  "PATIO MINI" neišskiria garsų ar kvapo. Jo veikimas neturi įtakos oro cirkuliacijai, o tai ypač svarbu alergiškiems vartotojams.

  Jis gali būti lengvai perkeltas į pasirinktą vietą, nes yra įmontuoti ratai. Ratai yra blokuojami. Įrenginys gali dirbti pilnu pajėgumu iki 30 valandų. Įrenginys skirtas 11 kg cilindrams.

  Stiklas neužrūksta. Šildytuvo paleidimas ir naudojimas yra paprastas.

  SAUGUMAS AUKŠČIAU LYGMENIU

  "PATIO MINI" degina skystas dujas iš cilindro, kuris yra paslėptas korpuse.  Stiklinė kamera apsaugo  nuo tiesioginio sąlyčio su ugnimi. Tai leidžia mėgautis visiškai kontroliuojama liepsna.

  Stiklas, naudojamas šildytuve, yra ypatinga karščiui atspari keramika, kuri taip pat naudojama tradiciniuose židinio įdėkluose, kurie gali atlaikyti iki 800 laipsnių temperatūros. Apatinio prietaiso korpuso dalis yra pagaminta iš plieno, trijų pusių padengtų balto/juodo stiklo plokštėmis. Dėl šios savybės PATIO MINI atsparus pažeidimams. Viršutinė šildytuvo struktūra užtikrina degimo ugnies apsaugą nuo vėjo. Be to, jis lygiai nukreipia skleidžiamą šilumą į keturias puses. "PATIO MINI" yra įrengtas specialus sklendės vožtuvas, kuris, esant šildytuvo nugriovimui, automatiškai išjungia dujų tiekimą.. Įrenginys nepriklauso nuo elektros instaliacijos, todėl  išsijungus elektros energijai jis apšvies terasą ar sodą.

  Šildytuvas turi visiškai saugią ir pažangią automatinio dujų valdymo sistemą, naudojant nuotolinio valdymo pultą, kuris apsaugo nuo nekontroliuojamo kuro nutekėjimo. Dėka įmontuoto valdiklio, mes galime apsaugoti įrenginį nuo vaikų neteisėto suaktyvinimo arba suprojektuoti jo įjungimą arba išjungimą tam tikru laiku tam tikrą dieną. Be to, "PATIO MINI" yra sumontuotas termoelementų jutiklis, kuris liepsnos išnykimo atvėju, išjungia dujų tiekimą į degiklį.