NBC 7 su apdaila

 • NBC 7 su apdaila

  393500
  491900 Sutaupykite 98400
  Pasiūlymas galioja iki 2024-09-29
  Į krepšelį 

  Galingumas:7

  Gamintojas: KRATKI

  Gamintojas
  KRATKI PRO
  Stiklo tipas
  tripusis
  Durelių mechanizmas
  pakeliamas
  Korpusas
  plienas
 • PRIVALUMAI

  Ar norite greitai pakeisti savo namų interjerą, kad jis įgytų originalų ir išraiškingą charakterį? Ar galvojate apie židinį? Bet jūs dar neturite idėjų, kaip jį pastatyti?

  Mes turime jums paruoštą sprendimą! „HOME EASY BOX“ židinys yra modernaus ir ekologiško „NBC 7“ įdėklo ir paruoštos plieno konstrukcijos derinys. Dėl korpuso minimalizmo jis puikiai tinka bet kokiam interjerui. Visa tai yra puikus atsakymas į dabartines interjero architektūros tendencijas. Puikios proporcijos ir minimalizmas derinant su trijų pusių ugnies vizija sukurs jaukią atmosferą. 

  UNIKALUMAS

  Specialiai sukurta reikliausiems klientams, mes sukūrėme kažką visiškai unikalaus. Paruoštas židinys „HOME EASY BOX“ pritraukia dėmesį savo originalumu ir formos grynumu, o graži ugnies vizija, sklindanti iš trijų pusių , pradžiugins visus. Visa tai neabejotinai peržengia visas schemas, kurių dėka mūsų produktas puikiai derės prie bet kokio interjero.

  GREITAS IR LENGVAS MONTAVIMAS

  Mes žinome, kad esate labai užimtas žmogus ... Laiko trūksta.Turite mažai laiko ir norite pakeisti savo namų veidą? Mes tai suprantame ir norime, kad kuo daugiau laisvo laiko skirtumėte savo šeimai ir savo malonumams ... Štai kodėl savo gaminį sukūrėme taip, kad jo įdiegimas būtų kuo greitesnis ir intuityvesnis. Komplektą sudaro židinio įdėklas NBC 7, pagrindas ir modulinis korpusas su priedais, kurie reikalingi teisingam montavimui. Suldėtii juos visus kartu yra labai lengva. Kelių valandų pakanka, kad galėtumėte mėgautis šilta atmosfera ir vaizdu į šokančią ugnį. 

  5 METAI GARANTIJA KORPUSUI.

   


       Modelis

       NBC 7     

      Galingumas                    

       7 kw   

       Naudingumo kooficientas

       83 %

       Svoris
       328 kg

       Dūmtraukio diametras

       160 mm

       Malkų ilgis 

       400 mm

       Kuro rūšys

       lapuočių malkos, briketai