LIBRA BLACK

 •  

  Svoris: 74 kg

  Privalumai
  Biožidiniai nepripažįsta apribojimų, nereikalauja sudėtingo įrengimo ar prijungimo prie kamino dūmtraukio, yra lengvai montuojami ir eksploatuojami, jie gerai veiks tiek erdviame name, tiek mažesniame bute.
  Biožidiniai taip pat yra puikus sprendimas interjero dizainui, nes platus gaminių asortimentas suteikia galimybę įgyvendinti pačias originaliausias idėjas.
  Jie kūrenami ekologiškais degalais skysčio pavidalu, dėl ko atsiranda tikra ugnis.
  Naturali šiluma
  Biožidinys pakelia temperatūrą net iki kelių laipsnių , priklausomai nuo liepsnos aukščio ir interjero dydžio. 100% pagamintos šilumos grąžinama į kambarį, todėl biožidinys gali būti papildomu šildymo šaltiniu.
  Patogus naudojimas
  Tiesiog supilkite biokurą iki nurodyto lygio talpoje. Liepsną galima bet kada reguliuoti ir užgesinti. Nepamirškite vėdinti patalpos, kurioje yra biožidinys.
  Atskirai stovintis, nereikalaujantis surinkimo, gali būti dedamas bet kur. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai surinkti pakuotėje esančius elementus pagal naudojimo instrukcijas.
  Kokybės garantija
  Biožidiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Gamybos procesas vykdomas pagal pasaulinius standartus, kurie patvirtina ISO 9001: 2015 sertifikatą.
  Dėmesys saugai
  Biožidinio gamybos procesą stebi „TÜV Rheinland Polska“ - ji turi Vokietijos TÜV saugos sertifikatą.
  TÜV sertifikuotas degiklis turi papildomą specialią kamerą, apsaugančią nuo degalų išsiliejimo dėl atsitiktinio rezervuaro perpildymo. Jis taip pat turi maksimalaus degalų lygio indikatorių.
  Talpyklos centre įtaisytas absorbento įdėklas sumažina degalų sąnaudas ir apsaugo nuo biodegalų išsiliejimo dėl prietaiso pakreipimo.