KSP SPARK 29 kw 5 klasė

 • KSP SPARK 29 kw 5 klasė

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 29 kW

  Gamintojas
  PEREKO
  Kuro rušys
  granulės
 • Tech. duomenys

  Šiuolaikinis dizainas
  ir intuityvus aptarnavimas
  Katilo korpusas sukurtas taip, kad derėtų tarpusavyje šiuolaikinės šildymo pramonės tendencijos ir funkcinalus naudojimas. Tiesiogiai į KSP SPARK katilą galima prijungti saulės baterijas, todėl prietaisas pasidaro dar ekologiškesnis. Naujoviškos technologijos leido optimizuoti prietaiso svorį, kad būtų lengviau įdiegti ir transportuoti, išlaikant aukščiausius kokybės standartus. Įmontuotas elektroninis valdiklis padidina naudojimo paprastumą, todėl prietaisą lengviau pritaikyti pagal vartotojo reikalavimus.

  Didelis efektyvumas
  ir visa automatika
  Pagrindinis KSP kibirkštinio katilo kuras yra medienos granulės. Prietaisas turi penktąją emisijos klasę pagal PN-EN 303-5: 2012, dėl kurios ji yra nekenksminga aplinkai. KSP SPARK įrengtas apskritiminio degiklis su CCS (Circular Combustion System) režimu, kuris kartu su automatine dulkių sistema, skirta degalams tiekti į degimo kamerą, padidina prietaiso efektyvumą iki 93,5%.

  Be to, katilo aptarnavimas yra visiškai automatizuotas: automatinė valymo sistema, automatinis uždegimas, papildoma pelenų išpylimo sistema, turinti modelius su  galingumu virš 31 kW, STB apsauga, katilo vandens temperatūros stebėjimas, dulkių jutiklis krosnies kameroje ir integruotas elektroninis valdiklis užtikrina patogų naudojimą.

  Bendra kontrolė
  ir saugumas
  KSP kibirkštinio uždegimo modelyje yra modernus elektroninis valdiklis, valdantis sraigto tiektuvo darbą, išmetimo ventiliatorių, cirkuliacinio siurblio veikimą, reguliuoja prietaiso galingumą ir katilo vandens temperatūrą. Integruotas chronotermostatas leidžia programuoti neatidarytą katilo veikimą net 7 dienas, o papildomas išorinis termostatas leidžia reguliuoti galios lygį esant dabartinėms oro sąlygoms. Komfortą ir saugumą užtikrina jutiklių serija, įskaitant katilo temperatūros jutiklį, vandens temperatūros jutiklį, įkrovimo krepšio temperatūros jutiklį, apsauga nuo kuro bako perkaitimo ir papildoma stebėjimo zondų sistema, be kita ko liepsnos daviklis kontroliuoja dūmų temperatūrą.

  Pagrindinis kuras: PELET (granulės)
  Granulės-tai suslėgta biomasė, pagaminta iš medienos atliekų. Jos pagamintos granulių pavidalu,pora centimetrų ilgio.
  Turi aukštą naudingumo kooficientą ir yra mažo drėgnumo. Ne purvina, turi malonų kvapą, jas lengva transportuoti ir laikyti.