KOZA AB S GAZ

 • KOZA AB S GAZ

  Gamintojas: Kratki

  Galingumas: 5,2 kw

  Gamintojas
  KRATKI
  Korpusas
  plienas
  Apdaila
  dažyta
  Stiklo tipas
  lenktas
 •  


       Modelis

      KOZA AB S                        

      Galingumas                    

       2,7-5,2 kw   

       Naudingumo kooficientas

       80 %

       Svoris
      104 kg

       Dūmtraukio diametras

       150 mm

       Korpusas

       plienas

       Kuro rūšys

      G20 gamtinės dujos

  Moderni ir ekologiška krosnelė, pasižymi įdomiu dizainu ir puikiais parametrais, taip pat patogumu dėka nuotolinio valdymo pulto. Krosnelė pritaikyta kurenti gamtinėmis dujomis NG (G25; G20/20MBAR), taip pat SND dujomis iš cilindrų (g30;G31; G31/30MBAR; G30/30 MBAR).

  Koza AB išsiskiria šiuolaikiškais ir naujoviškais techniniais sprendimais, kurie užtikrina aukštą šiluminį efektyvumą ir patogumą naudojant prietaisą.

  Įrenginys turi du langus. Išorinis - su dekoratyviniu motyvu vadinamoju "sistem glass" - apima visą durelių paviršių, suteikiant jiems modernią ir  elegantišką išvaizdą.

  Specialiai suprojektuotas keraminis degiklis suteikia realią ugnies viziją. Be to, yra galimybė  reguliuoti liepsnos aukštį.

  Šildytuvas turi visiškai saugią ir pažangią automatinio dujų valdymo sistemą, naudojant nuotolinio valdymo pultą, kuris apsaugo nuo nekontroliuojamo kuro nutekėjimo.

  Hermetiškai uždaryta degimo kamera užtikrina aukščiausią saugos lygį. Kilus bet kokioms kamino problemoms, krosnelė automatiškai išsijungia. Tai leis Jums mėgautis visiškai kontroliuojamų liepsnų žaidimais.

  Be to, puikią krosnies sandarumą garantuoja tvirtas suvirinimas, pagamintas iš tauriųjų dujų skydo. Prietaisas pagamintas iš plieno. Plieniniai elementai yra lazeriu pjaustyti, naudojant šiuolaikinę įrangą, o paskui sulenkiami į CNC lenkimo mašinų.

  Krosnyje yra savo energijos tiekimo sistema, o tai reiškia, kad ji nepriklauso nuo elektros instaliacijos. Dėl šios priežasties Jūs galime būti tikri, kad net elektros energijos tiekimo sutrikimo atveju ji veiks tinkamai. Centrinis blokas maitinamas 4 1,5V baterijomis.

  Įrenginyje naudojama automatika apsaugo nuo vaikų neteisėto suaktyvinimo. Tai taip pat leidžia programuoti įjungimą arba išjungimą tam tikru laiku, konkrečią dieną.

  Be to, krosnelė turi termoelemento jutiklį, kuris liepsnos išpūtimo atveju išjungia dujų padavimą į degiklį.

  Koza AB turi EB tipo tyrimo sertifikatą, kuris užtikrina naudojimo saugumą, sveikatą ir aplinkos apsaugą

  Prietaiso pilnas valdymas ir reguliavimas atliekamas naudojant nuotolinio valdymo pultelu su įmontuotu termostatu. Įrenginiui nereikalingas tradicinis dūmtraukis - bendraašė sistema leidžia įmontuoti krosnelę kambariuose be dūmtraukio, tiesiog pritraukti vamzdį už pastato sienos arba stogo.

  Įrenginys turi galimybę  programuoti dienos temperatūrą net septynias dienas iš anksto. Tai reiškia, kad mes galime nustatyti ne tik pageidaujamą temperatūrą, bet ir krosnelės įjungimo ir išjungimo laiką.

  Mažas svoris ir lengvas montavimas leidžia laisvai pakeisti vietą, priklausomai nuo patekimo į išmetimo kanalą. Išmetimo anga yra viršutinėje plokštėje.

  Įrenginio stiklas yra ypatinga karščiui atspari keramika, taip pat naudojama tradiciniuose židinio įdėkluose, kurie gali atlaikyti iki 800 laipsnių temperatūrą.

   

  PASTABA! Prieš perkant, turite nurodyti, kokios rūšies dujos bus tiekiamos įrenginiui - gamtines dujas arba propano-butano dujas, nes degiklio ir purkštukų parinkimas priklausys nuo dujų pasirinkimo. Prieš montuodami įsitikinkite, kad įrenginiys prijungtas .