Komoda PRINS su kasete 1000

 • Komoda PRINS su kasete 1000

  308000
  413500 Sutaupykite 105500
  Pasiūlymas galioja iki 2028-02-26
  Į krepšelį 

  Gamintojas:DIMPLEX

  Išmatavimai: A78xP140xG50 cm

  Gamintojas
  DIMPLEX
 • Prins – tai skoninga, 4 spalvų lakuotos lentos komoda su moderniu židinio įdėklu Cassette 1000. Baldai išorėje dekoruoti madingu frezavimu. Aukštos siauros kojelės suteikia formai lengvumo ir leidžia lengvai valyti po baldu. Auksinės detalės yra itin stilingas ir elegantiškas priedas. Visumą papildo tikroviška ugnies išvaizda dėl Optimyst liepsnos efekto kasetės. Jis sukuriamas apšviečiant vandens rūką, pagamintą naudojant ultragarsą su LED diodais. Tai paprasta, saugi ir ekologiška alternatyva tradiciniams židiniams. 

  Kasetė leidžia pasiekti plaukiojančios liepsnos ir dūmų juostų efektą. Jis sukuriamas apšviečiant šalto vandens garus, susidarančius naudojant ultragarsą, naudojant LED diodus. Lengvas valdymas įmanomas dėl komplekte esančio nuotolinio valdymo pulto. 1000 kasetė yra dviejų variantų: mažmeninė - su vandens rezervuaru ir projektinė - nuolat prijungta prie vandens tiekimo sistemos. Be to, garso efektai leis atsipalaiduoti su traškančio medžio garsais ugnyje. 

  Komoda Prins yra unikalus, novatoriškas projektas, kuris pateisins net išrankiausių žmonių lūkesčius.

   

  • Optimyst® liepsnos efektas
  • trimatis liepsnos efektas naudojant vandens garus,
  • LED technologijos naudojimas,
  • įmontuotas garso emuliatorius su garso valdymu,
  • galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, esančiu komplekte. 

  Prins komoda su vieta daiktams
  Komodos vidus padalintas į 3 lentynas, paslėptas už durų. Viduriniuose fasaduose sumontuotos tradicinės rankenos, o išorinėse – Tip-On sistema – norint jas atidaryti ar uždaryti, tereikia lengvai paspausti priekinę dalį. Įgysite ne tik gražią interjero puošmeną, bet ir erdvę sandėliavimui.