Karščiui atsparūs plytelių klijai HRTA

 •  
  HRTA ugniai atsparūs klijai plytelems yra sumaišyti ir paruošti naudojimui aukštos temperatūros aplinkoje, kur įprastiniai klijai netinka ilgalaikiam plytelių tvirtinimui.

  Dėl labai stiprių rišamųjų savybių rekomenduojama naudoti ploną sluoksnį. Jis skirtas naudoti tokiose vietose kaip židinio aplinka, vietose už katilų, krosnių, radiatorių ir virš jų.

  Atsparus temperatūrai iki 1000 ° C.

  Svoris: 5 kg.

  Karščiui atsparūs plytelių klijai. „Vitcas“ karščiui atsparūs plytelių klijai turėtų būti naudojami plytelėms tvirtinti aukštos temperatūros vietose, pavyzdžiui, priešgaisrinėje aplinkoje, už katilų, viryklių, viryklių ir radiatorių.

  Vitcas karščiui atsparūs plytelių klijai yra paruošti , specialiai sukurti naudoti aukštos temperatūros sąlygomis, kai įprasto plytelių cemento nepakanka ilgalaikiam plytelių išlaikymui.

  Karščiui atsparių plytelių klijų naudojimas
  „Vitcas“ karščiui atsparūs plytelių klijai turėtų būti naudojami plytelėms tvirtinti aukštos temperatūros vietose, pavyzdžiui, priešgaisrinėje aplinkoje, už katilų, viryklių, viryklių ir radiatorių.
  Reikalinga tik plona siūlė (maks. 3 mm).
  Vitcas plytelių klijus taip pat galima naudoti su akmeniu, granitu, marmuru ir skalūnu, tačiau sunkūs daiktai turi būti fiziškai paremti.
  Nelygiems paviršiams, kur reikia storesnės siūlės, naudokite Vitcas HB60.
  Tik vidiniam naudojimui
  Spalva:skaidri
  išmaišyti turinį iki vientisos masės. Plytelių klijai turi būti klijuojami Vitcas 6 mm plytelių šukomis ant sienos, o tada plyteles reikia prispausti prie klijų, kad susidarytų 3 mm storio sluoksnis. Klijai paprastai išdžiūsta per naktį, tačiau naudinga, jei jungtį galima tam tikru laipsniu pašildyti. Tepant ant šviežio cemento ar tinko paviršiaus, prieš dengiant klijais svarbu paviršių užsandarinti VITCAS PVA klijų sandarikliu, nes kitaip gali pablogėti sukibimas. Jei naudojate porėtas plyteles, marmurą, granitą ar skalūną,  paviršių būtina užsandarinti Vitcas PVA Adhesive Sealer. Pertekliniai karščiui atsparūs plytelių klijai turi būti nedelsiant pašalinti nuo bet kokių plytelių paviršiaus drėgna šluoste.