FUENTE V DUJINIS TERASOS ŠILDYTUVAS

 • FUENTE V DUJINIS TERASOS ŠILDYTUVAS

  Gamintojas: HITZE

  Gamintojas
  HITZE
 • Dujinis terasos šildytuvas FUENTE V su termoporiniu jutikliu. Išoriniam naudojimui. Puikiai tinka namų ir restoranų sodams, kavinių kiemeliams, terasoms ar balkonams. Reguliuojamos kojos. Stiklinė kamera, dengianti ugnį iš penkių pusių. Varomas cilindru – propano ir butano dujų mišinys arba grynos propano dujos. Jis neskleidžia dūmų. Rankinis ir nuotolinis valdymas.

  FUENTE V sodo ir terasos šildytuvas
  Moderni sodo puošmena, kuri kartu bus šilumos ir šviesos šaltinis. Puiki priemonė pratęsti vasarą sode. Rinkitės dujinį sodo šildytuvą FUENTE V, kuris bus puikus praktiškas pasirinkimas šaltesnėmis dienomis ir vakarais.

  FUENTE V šildytuvą galite pastatyti bet kur, kur jis bus šilumos šaltinis šalia esantiems. Dujinių šildytuvų FUENTE V linija gali būti maitinama vienu 11 kg dujų balionu nepertraukiamai iki 55 valandų. Prietaiso svoris neviršija 50 kg. Tai ypač svarbūs praktiniai privalumai gastronomijai – restoranams, kavinėms, vasaros sodams ir visur, kur svarbu estetika ir ergonomika. Puikiai tinka paprastam ir patogiam šildytuvo nustatymui:

  Sode,
  restoranuose ir kavinėse (soduose),
  kieme, balkone ir terasoje,
  organizuojant lauko renginius.
  Krištolo skaidrumo ugnies matymas FUENTE V šildytuvuose
  Dujiniuose šildytuvuose naudojami dujiniai degikliai yra paties HITZE dizaino. Jie pasižymi dideliu patvarumu, naudojimo paprastumu, ekologiškumu ir dėmesiu saugumui. Kartu su žinomų Europos gamintojų automatika gausite nuostabią ugnies viziją, kuri džiugins net reikliausią akį. Židinyje sukuriama liepsna nerūksta ir netepa stiklo, todėl matymas visada išliks natūralus.

  Kaip veikia sodo šildytuvas FUENTE V?
  FUENTE V valdymas yra intuityvus ir paprastas. Dujinį šildytuvą galite uždegti nuotolinio valdymo pulteliu arba rankiniu būdu iš valdiklio, esančio tiesiai ant šildytuvo. Ventiliuojamo įrenginio atveju nuo paleidimo mygtuko paspaudimo per 5 sekundes atsiras ugnis, kurią galėsite reguliuoti. Priklausomai nuo norimos nuotaikos, šviesos ir šilumos kiekio, galite rinktis iš 7 liepsnos galios ir intensyvumo parametrų. Jei nuspręsite, kad šildytuvo veikimo laikas baigėsi, jį išjungti galite lengvai ir greitai: vienu paspaudimu ir bet kada. Šildytuvas yra išlygintas dėl reguliuojamų kojų. Degimo kamerą dengiančios plokštės pagamintos iš grūdinto stiklo su padidintu atsparumu mechaniniams pažeidimams ir karščiui. Dujų valdymo sistema turi termoporos jutiklį, kuris liepsnai išnykus nutraukia dujų srautą į įrenginį.

  FUENTE V šildytuvas – patikrinkite, kodėl verta
  įmontuotas termoporos jutiklis
  grūdinto stiklo plokštės
  degiklis ir elementai, tiesiogiai besiliečiantys su ugnimi, pagaminti iš katilo lakšto
  lakštinis metalas atsparus dideliems temperatūros svyravimams
  lakštinis metalas, padengtas antikoroziniu sluoksniu (cinkuotas)
  užteptas aukštos temperatūros židinio dažų sluoksnis
  Korpuse paslėpti varžtai ir tvirtinimo detalės
  nuotolinio valdymo pultu arba rankiniu valdymu
  7 darbo intensyvumo lygiai
  neskleidžia smogo
  saugus aplinkai
  Išsamius parametrus rasite skirtuke Techniniai duomenys ir Atsisiuntimai.

  PARAMETRAI:

  Galingumas: 3,2- 5,7 kW

  Svoris: 49 kg

  Išmatavimai: A 1374x P 464x G 464 mm

  Kuro tipas Dujų mišinys: propanas, butanas, propano dujos

  Maksimalios dujų sąnaudos (kg/h) 0,36

  Minimalus dujų suvartojimas (kg/h) 0,20

  Medžiaga: Katilinis plienas P265GH pagal EN 10028-2

  Anstoss TESC01 valdymo vožtuvas

  Spalva pasirinktinai: juoda, balta.

  Garantija: 2 metai