FUENTE L DUJINIS TERASOS ŠILDYTUVAS

 • FUENTE L DUJINIS TERASOS ŠILDYTUVAS

  Gamintojas: HITZE 

  Gamintojas
  HITZE
 • FUENTE L yra elegantiškas dujinis terasinis šildytuvas, suteikiantis gražų vaizdinį liepsnos efektą, primenantį tradicinį malkinį židinį.

  Atmosferinis dujinis terasos šildytuvas
  FUENTE L – tai elegantiškas dujinis terasinis šildytuvas, suteikiantis vizualinį liepsnos efektą, primenantį tradicinį malkinį židinį. Sušildo ir šildo šaltus pavasario, vasaros ir rudens vakarus. Stačiakampė konstrukcijos forma leidžia sukurti skoningą ugnies sieną, kurios plotis viršija 100 cm ir aukštis 120 cm. Puikiai tinka aptverti erdves arba sukurti intymias poilsio zonas. Šiluma kartu su FUENTE L teikiama atmosfera yra sėkmingo vakaro garantas kiekvieno restorano, viešbučio ir namų terasoje.

  Saugumas, stilius ir ergonomika su FUENTE
  FUENTE L šildytuvai turi specialų HITZE linijinį dujų degiklį, dėl kurio liepsna formuojasi visame židinio paviršiuje. Poveikis sukuria ugnies sieną, o ne atskiras liepsnas. Židinys yra apsaugotas nuo vėjo iš dviejų ilgiausių pusių. FUENTE L dujiniuose terasos šildytuvuose naudojamas stiklas pagamintas iš grūdinto stiklo, pritaikyto dirbti aukštoje temperatūroje. Dangos plokštės yra atsparios karščiui ir pasižymi padidintu atsparumu mechaniniams pažeidimams. Židinio skleidžiama liepsna nerūksta ir netepa stiklo, todėl jūsų ugnies matymas visada išliks natūralus ir skaidrus.

  Dujinio terasos šildytuvo FUENTE L veikimas
  Deaeruotas šildytuvas užsidega greitai. Visas procesas užtrunka ne ilgiau kaip 5 sekundes nepriklausomai nuo pasirinkto sprendimo – HITZE siūlo nuotolinį valdymą arba rankinį valdymą. Pakanka vieno paspaudimo, kad galėtumėte mėgautis ugnies švytėjimu ir šiluma. Šildytuvo liepsna reguliuojama 7 intensyvumo diapazonuose. Galite bet kada pakeisti nustatymus ir išjungti židinį. FUENTE L turi paaukštintą konstrukciją, todėl korpuse galite laikyti iki trijų 11 kg balionų, kuriuos prijungsite prie bendro reduktoriaus. Dėl to FUENTE gali veikti ilgiau.

  Intuityvus valdymo pultas yra paslėptas ant šildytuvo. Jums nereikia nuimti šoninių skydų ar atidaryti durelių – tiesiog pasirinkite jus dominančius parametrus. Tačiau jei vertinate patogumą ir jums reikia daugiau laisvės, galite rinktis nuotolinio valdymo pultelį, žinomą iš išmaniųjų namų sprendimų. Lengvai išlyginsite konstrukciją dėl reguliuojamų kojelių ir tvirtinimo prie žemės, kas neleis įrenginiui apvirsti.

  Termoporos jutiklis – saugumas ir ekonomiškumas
  Visi HITZE FUENTE linijos šildytuvai turi termoporos jutiklį. Tai yra komponentas, kuris dėl savo termoelektrinių savybių atlieka pagrindinį vaidmenį dujiniuose šildytuvuose ir užtikrina jūsų saugumą prietaiso veikimo metu. Jei liepsna užgęsta, pavyzdžiui, netyčia apvirtus šildytuvui, termoporos jutiklis sureaguos į temperatūros kritimą ir automatiškai uždarys dujų tiekimą. Sprendimas ne tik padeda apsaugoti įrenginį, bet ir padidina energijos vartojimo efektyvumą – su FUENTE termoporos jutikliais galite būti tikri, kad dujos naudojamos tik tada, kai jų iš tikrųjų reikia.

  FUENTE L šildytuvas – patikrinkite, kodėl verta
  įmontuotas termoporos jutiklis
  specialus linijinis dujų degiklis
  pagamintas iš sustiprinto katilo plieno
  grūdinto stiklo dengiamosios plokštės
  estetika ir ergonomika be matomų tvirtinimo elementų
  paleidimas per 5 sekundes
  reguliuojamos kojelės ir tvirtinimas prie žemės
  nuotolinio valdymo pultas (nuotolinio valdymo pultas)
  7 darbo intensyvumo lygiai
  neskleidžia smogo
  saugus aplinkai

  Dujinis terasos šildytuvas FUENTE L su termoporiniu jutikliu. Išoriniam naudojimui. Puikiai tinka namų ir restoranų sodams, kavinių kiemeliams, terasoms ar balkonams. Reguliuojamos kojos. Stiklinė kamera, dengianti ugnį iš penkių pusių. Varomas cilindru – propano ir butano dujų mišinys arba grynos propano dujos. Jis neskleidžia dūmų. Rankinis ir nuotolinis valdymas.

  FUENTE L sodo ir terasos šildytuvas
  Moderni sodo puošmena, kuri kartu bus šilumos ir šviesos šaltinis. Puiki priemonė pratęsti vasarą sode. Rinkitės dujinį sodo šildytuvą FUENTE L, kuris bus puikus praktiškas pasirinkimas šaltesnėmis dienomis ir vakarais.

  FUENTE L šildytuvą galite pastatyti bet kur, kur jis bus šilumos šaltinis šalia esantiems. Dujinių šildytuvų FUENTE L linija gali būti maitinama vienu 11 kg dujų balionu nepertraukiamai iki 55 valandų. Prietaiso svoris neviršija 50 kg. Tai ypač svarbūs praktiniai privalumai gastronomijai – restoranams, kavinėms, vasaros sodams ir visur, kur svarbu estetika ir ergonomika. Puikiai tinka paprastam ir patogiam šildytuvo nustatymui:

  Sode,
  restoranuose ir kavinėse (soduose),
  kieme, balkone ir terasoje,
  organizuojant lauko renginius.
  Krištolo skaidrumo ugnies matymas FUENTE L šildytuvuose
  Dujiniuose šildytuvuose naudojami dujiniai degikliai yra paties HITZE dizaino. Jie pasižymi dideliu patvarumu, naudojimo paprastumu, ekologiškumu ir dėmesiu saugumui. Kartu su žinomų Europos gamintojų automatika gausite nuostabią ugnies viziją, kuri džiugins net reikliausią akį. Židinyje sukuriama liepsna nerūksta ir netepa stiklo, todėl matymas visada išliks natūralus.

  Kaip veikia sodo šildytuvas FUENTE L?
  FUENTE L valdymas yra intuityvus ir paprastas. Dujinį šildytuvą galite uždegti nuotolinio valdymo pulteliu arba rankiniu būdu iš valdiklio, esančio tiesiai ant šildytuvo. Ventiliuojamo įrenginio atveju nuo paleidimo mygtuko paspaudimo per 5 sekundes atsiras ugnis, kurią galėsite reguliuoti. Priklausomai nuo norimos nuotaikos, šviesos ir šilumos kiekio, galite rinktis iš 7 liepsnos galios ir intensyvumo parametrų. Jei nuspręsite, kad šildytuvo veikimo laikas baigėsi, jį išjungti galite lengvai ir greitai: vienu paspaudimu ir bet kada. Šildytuvas yra išlygintas dėl reguliuojamų kojų. Degimo kamerą dengiančios plokštės pagamintos iš grūdinto stiklo su padidintu atsparumu mechaniniams pažeidimams ir karščiui. Dujų valdymo sistema turi termoporos jutiklį, kuris liepsnai išnykus nutraukia dujų srautą į įrenginį.

  FUENTE I šildytuvas – patikrinkite, kodėl verta
  įmontuotas termoporos jutiklis
  grūdinto stiklo plokštės
  degiklis ir elementai, tiesiogiai besiliečiantys su ugnimi, pagaminti iš katilo lakšto
  lakštinis metalas atsparus dideliems temperatūros svyravimams
  lakštinis metalas, padengtas antikoroziniu sluoksniu (cinkuotas)
  užteptas aukštos temperatūros židinio dažų sluoksnis
  Korpuse paslėpti varžtai ir tvirtinimo detalės
  nuotolinio valdymo pultu arba rankiniu valdymu
  7 darbo intensyvumo lygiai
  neskleidžia smogo
  saugus aplinkai
  Išsamius parametrus rasite skirtuke Techniniai duomenys ir Atsisiuntimai.

  PARAMETRAI:

  Galingumas: 0,9- 4,3 kW

  Svoris: 93 kg

  Išmatavimai: A 1200x P 1079x G 438 mm

  Kuro tipas Dujų mišinys: propanas, butanas, propano dujos

  Maksimalios dujų sąnaudos (kg/h) 0,77

  Minimalus dujų suvartojimas (kg/h) 0,28

  Medžiaga: Katilinis plienas P265GH pagal EN 10028-2

  Anstoss TESC01 valdymo vožtuvas

  Spalva pasirinktinai: juoda, balta.

  Garantija: 2 metai