EKCO.M2

 • EKCO.M2

  Elektrinis šildymo katilas prisitaikantis prie oro sąlygų

 • Elektriniai katilai naudojami patalpų šildymui su elektra. Katilas pašildo termofikatą elektrinio kaitinimo elemento pagalba. Elektriniai šildymo katilai dažniausiai atlieka rezervinio arba pagalbinio šilumos šaltinio funkciją. Pavyzdžiui naudojant kieto kuro katilą patogu įrengti elektrinį katilą ir naudoti jį tik atostogų metu, t.y. išvažiuojant ilgesniam laikui. Kitas pavyzdys būtų elektrinio katilo naudojimas kartu su oras-vanduo tipo šilumos siurbliu. Esant dideliems šalčiams šilumos siurblių efektyvumas stipriai krenta ir jų galingumas gali būti nepakankamas namo apšildymui. Tokiais periodais įjungiamas papildomas šilumos šaltinis - elektrinis šildymo katilas. Galima būtų parinkti ir daugiau panašių pritaikymų.

  Kitą vertus elektrinius katilus patogu naudoti šildymui sodybose ir vasarnamiuose, kur nėra galimybės įrengti dujinio šildymo. Palikus sodyba žiemos metu efektinis katilas gali užtikrinti pasirinktą teigiamą temperatūrą ir apsaugoti namą nuo užšalimo. Programatoriaus pagalba galima nustatyti, kad svečių atvykimo momentui sodyba jau būtų pašildyta. Dažnai toks sprendimas naudojamas kombinacijoje su orinio šildymo židiniais.

  Dar vienas populiarus pritaikymas - elektriniai katilai gamybos procesuose. Katilų generuojama šilumos energija per šilumokaitį atiduodama ne šildymo sistemai, o gamybos įrengimams.

  Kodėl gi pasirenkamas šildymas elektriniu katilu? Pagalvojus apie patalpų šildymąsi elektra daugumai žmonių pirma atėjusi į galva mintis yra „tai tikriausiai brangu“. Bet pasvarsčius kiek ilgiau, pasirodo, kad elektrinis šildymas turi ganėtinai daug privalumu. Visų pirma visi elektriniai šildymo katilai yra labai efektyvus, kaitinimo elemento efektyvumas yra artimas 100%, t.y. visą sunaudota elektra pavirsta šiluma. Kitas momentas - montavimo paprastumas. Katilas tiesiog pajungiamas prie elektros tinklo ir šildymo sistemos atvamzdžių. Nereikalingas nei dūmtraukio montavimas, nei gręžinių įrengimas, kaip šilumos siurblio vanduo-vanduo atveju ir pan. Be to Kospel elektriniai šildymo katilai yra kompaktiški, tylūs ir subtilaus dizaino ir gerai prisitaiko prie bet kokio interjero. Pagaliau, elektros katilai nereikalauja jokios priežiūros, profilaktinių valymų. Katilą tiesiog sumontuoti ir jis tarnauja ilgus metus.

  Galingumas prie 230V: 4; 6; 8 kW
  Galingumas prie 400V: 4; 6; 8; 12; 15; 18; 21; 24 kW

  Elektrinis šildymo katilas Kospel M2 automatiškai prisitaiko prie oro sąlygų naudojant valdymo bloką C.PS. EKCO.M2 šildymo katilai pajungiami prie centrinio šildymo sistemos ir naudojami karšto vandens paruošymui (pajungus netiesioginio šildymo boilerį). EKCO.M2 pajungiamas kaip pagrindinis šildymo katilas arba atlieka rezervinio šilumos šaltinio funkciją. Elektriniai katilai komplektuojami su diafragminiu 6L išsiplėtimo indu ir C.PS valdymo bloku su WE-027 davikliu.

  EKCO.MN2 versija
  Katilas su valdymo bloku C.PS, kuris automatiškai prisitaiko prie oro sąlygų ir tinka centriniam šildymui bei karšto vandens ruošimui pajungus netiesioginio šildymo boilerį. Katilas turi diafragminį 6L išsiplėtimo indą. Į komplektą įeina katilas, valdymo blokas C.PS, daviklis WE-027.

  EKCO.M2 versija
  Kaip EKCO.MN2, bet be diafragminio išsiplėtimo indo.

  Elektroninė valdymo sistema, patikimi puslaidininkiniai jungimo elementai ir automatinis galios moduliavimas.

  Automatinis prisitaikymas prie oro sąlygų, automatinės katilo reakcijos dėka į lauko temperatūros pokyčius, visiškai užtikrina darbą be priežiūros ir pačią ekonomiškiausią eksploataciją.

  Svarbu! Pajungus EKCO.MN2 šildymo katilą prie sistemos su akumuliacine talpa privaloma naudoti trieigį vožtuvą ir temperatūros daviklį WE-019/01.

  Produktas                                              Nominalus galingumas / įtampa                                                                        Energetinio efektyvumo klasė (ErP)
   EKCO.MN2-04     4 kW / 230V~ arba 400V 3N~ D
   EKCO.MN2-06     6 kW / 230V~ arba 400V 3N~ D
   EKCO.MN2-08     8 kW / 230V~ arba 400V 3N~ D
   EKCO.MN2-12     12 kW / 400V 3N~ D
   EKCO.MN2-15     15 kW / 400V 3N~ D
   EKCO.MN2-18     18 kW / 400V 3N~ D
   EKCO.MN2-21    21 kW / 400V 3N~ D
   EKCO.MN2-24    24 kW / 400V 3N~ D