BIOŽIDINIO DĖGIKLIS FLAT

 • BIOŽIDINIO DĖGIKLIS FLAT

  Gamintojas: KRATKI

  Talpa: 0.4l

  Gamintojas
  KRATKI
 •  Modelis  FLAT
   Degiklio talpa  0.40 l
   Kuras   Bioetanolis
   Matmenys (aukštys, plotis, gylis)  
   7,40 x 51,00 x 7,40 cm
   Biokuro įdėklas  Nerūdijančio plieno


  Privalumai
  TÜV atitikties sertifikatas vertinamas daugumoje Europos šalių. Pažymėjęs gaminį TÜV atitikties ženklu, jis išsiskiria rinkoje. Šis ženklas yra aukštos produkto kokybės įrodymas ir patvirtinimas, kad jis atitinka privalomus saugos reikalavimus. Be to, TÜV atitikties ženklas garantuoja, kad „TÜVRheinnland Polska“ ekspertų stebimi gaminių gamybos procesai bus vykdomi aukščiausiu techniniu ir organizaciniu lygiu.

  Biožidinio įdėklas yra elementas, pagamintas iš rūgštims atsparaus plieno, kuris yra biožidinio pagrindas.

  Naujasis TÜV sertifikuotas saugus bioįdėklas turi papildomą specialų skyrių, neleidžiantį išsilieti degalams dėl atsitiktinio perpildymo. Naujas saugus bioįdėklas taip pat turi maksimalaus degalų lygio indikatorių ir sugeriamąjį įdėklą, kuris sumažina degalų sąnaudas ir apsaugo nuo biodegalų išsiliejimo dėl prietaiso pakreipimo (net ir atsitiktinai apvirtus bioetanolio židinį su degančiu kuru konteineryje). Ugnis konteineryje užgesinama naudojant kilnojamąjį stiklelį, uždarytą specialia rankena, tiekiama kartu su prietaisu.

  Parametrai:

  • Įdėklo talpa: 0,4 l
  • Liepsnos degimo plotis: 40 cm

  PASTABA !! Į konteinerį vienu metu galima supilti 50% bioįdeklo talpos. Didesnis skysčio kiekis sukels skysčio išsiliejimą po biolauko pakreipimo. Nepilkite biokuro į degantį bioetanolio židinį.