AGRO MULTI 18 KW

 • 225500
  265300 Sutaupykite 39800
  Į krepšelį 

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 18 kw

 • Tech. duomenys

   Platus galios diapozonas ir ekologiškas naudojimas
  "AGRO Multi" katilas skirtas ekologiško kuro deginimui ne medienos biomasės granulėmis. Jų gamybai panaudojamos tokios žaliavos kaip: šiaudai, nendrios, sėklos ir grūdai, alyvuogių išspaudos ir riešutų žievė. Jų optimizuotą deginimo procesą garantuoja naujoviškas Multi-PSQ degiklis. Platus galios diapozonas leidžia apriboti šilumos nuostolius.

   Automatinis valdymas
  "AGRO Multi" katilų serijoje įdėgtas naujas daugiafunkcinis ir lengvai naudojamas "EcoMAX 910" valdiklis, kuris veikia su oro davikliu ir kambario termostatu ecoSTER. Standartinėje įrangoje valdiklis palaiko 5 siurblius: (šilumos siurblį ir karšto vandens siurblį, taip pat cirkuliacinį siurblį, plūduriuojantį siurblį ir maišytuvo siurblį), taip pat 2 maišymo vožtuvų pavaras. Platus reguliatoriaus pasirinkimas leidžia Jums nustatyti skirtingus temperatūros lygius atskirose šildymo sistemose, pavyzdžiui: grindų šildymo sistemoje ir kambario šildytuvuose. "EcoMAX 910" valdiklyje yra patogus grafinis ekranas ir keletas papildomos įrangos pasirinkimo galimybių. Svarbiausia yra "ecoSTER TOUCH" kambario reguliatorius ir "ecoNET 300" interneto modulis,  kurių dėka galimas nuotolinis valdymas: parametrų pakeitimas ir netgi techninė pagalba.

  Pilna degimo proceso apsauga
  Naudojimo saugumą ir prietaiso apsaugą užtikrina keletas apsaugos priemonių. Pagrindinė katilo apsauginė įranga yra automatinė gesinimo sistema. Integruoti jutikliai nuolat kontroliuoja katilo vandens temperatūrą, varžto temperatūrą ir degalų baką. Jei aptinkami bet kokie jutiklių pažeidimai ar sugadinimai, sistema reaguoja pavojaus signalu ir  tiektuvo ir ventiliatoriaus išjungimu. Variklio sraigto blokavimas sukelia mechaninį spragtuko pertraukimą, kuris apsaugo reduktorių nuo apgadinimo. Kita "AGRO Multi" apsauga - tai jutiklis, kuris apsaugo nuo žariju patekimo į tiektuvą ir liepsnos gesinimo sistema, kai tiektuvo vamzdis pasiekia 90 ° C temperatūrą.

   

   Modelis  AGRO MULTI 18 kW
   Galingumas  5 -18 kW
   Šildomų patalpų plotas  iki 327  m²
   Pagrindinis kūras  EKO žirneliai
   Bunkerio talpa  300  dm3
   Vandens talpa  50  dm3
   Darbinis slėgis  1,5 bar
   Svoris be vandens  370 kg