AGRO ALFA 9 kW

 • Kraunamos nuotraukos
  66800
  75000 Sutaupykite 8200
  Į krepšelį 

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 9 kw

 • Tech. duomenys

  Tiems, kurie mėgsta klasikinius sprendimus
  AGRO Alfa konstrukcija remiasi patirtimi įrodyta per daugelį metų. Dabartiniame leidime buvo patikslintos ir patobulintos detalės . Tai yra paprasčiausias, tačiau labai efektyvus katilas geriausiai veikia šildant mažus ir vidutinio dydžio pastatus. Jis skirtas deginti briketus iš ne medienos biomasės.

  Paprastas dizainas praktikoje taip pat reiškia paprastą naudojimą. Šį katilą gali lengvai valdyti kiekvienas vartotojas, naudojantis ankstesnę patirtį. Kad padidintume degalų užpildymo komfortą, išplėtėme duris ir šiek tiek pastatėme įstrižai. Norėdami išvalyti groteles nuo susidariusių pelenų, mes įrengėme patogią svirtį katilo šone. Pakanka ją patraukti ir pelenai nuslysta į pelenų dėžę.

  Katilo dizainas suprojektuotas taip, kad vėliau galima butų  prijungti valdiklį ir ventiliatorių. Papildomos sudėtinės dalys padidins atsparumą ugniai ir palengvins katilo degimą gerinant dūmtraukio trauką. Jeigu vartotojas nori likti prie tradicinio naudojimo, siūlome surinkti degimo reguliatorių. Jis palaiko nustatytą šildymo vandens temperatūrą mechaniškai reguliuodamas oro tiekimą į degimo kamerą.

  Ilgas prietaiso tarnavimo laikas
  Mes naudojame aukštos kokybės plieną katilų gamybai. Tai kartu su dvigubomis siūlėmis garantuoja ilgalaikį sandarumą ir atsparumą korozijai. Šio modelio garantiniai laikotarpiai yra: 2 metų garantija komponentams, 6 metų garantija dėl šilumokaičio sandarumo ir 10 metų garantija dėl siūlių sandarumo.

  Matmenys:

  • Aukštis: 1080 cm
  • Plotis: 425 cm
  • Gylis: 370 cm
   Modelis  AGRO ALFA 9 kW
   Galingumas  9 kW
   Šildomų patalpų plotas  iki 100  m²
   Pagrindinis kūras  briketai
   Bunkerio talpa  20  dm3
   Vandens talpa  28  dm3
   Darbinis slėgis  1,5 bar
   Svoris be vandens  148 kg