AGRO ALFA 12 kW

 • 69900
  77900 Sutaupykite 8000
  Į krepšelį 

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 12 kw

 • Tech. duomenys

  Tiems, kurie mėgsta klasikinius sprendimus
  AGRO Alfa konstrukcija remiasi patirtimi įrodyta per daugelį metų. Dabartiniame leidime buvo patikslintos ir patobulintos detalės . Tai yra paprasčiausias, tačiau labai efektyvus katilas geriausiai veikia šildant mažus ir vidutinio dydžio pastatus. Jis skirtas deginti briketus iš ne medienos biomasės.

  Paprastas dizainas praktikoje taip pat reiškia paprastą naudojimą. Šį katilą gali lengvai valdyti kiekvienas vartotojas, naudojantis ankstesnę patirtį. Kad padidintume degalų užpildymo komfortą, išplėtėme duris ir šiek tiek pastatėme įstrižai. Norėdami išvalyti groteles nuo susidariusių pelenų, mes įrengėme patogią svirtį katilo šone. Pakanka ją patraukti ir pelenai nuslysta į pelenų dėžę.

  Katilo dizainas suprojektuotas taip, kad vėliau galima butų  prijungti valdiklį ir ventiliatorių. Papildomos sudėtinės dalys padidins atsparumą ugniai ir palengvins katilo degimą gerinant dūmtraukio trauką. Jeigu vartotojas nori likti prie tradicinio naudojimo, siūlome surinkti degimo reguliatorių. Jis palaiko nustatytą šildymo vandens temperatūrą mechaniškai reguliuodamas oro tiekimą į degimo kamerą.

  Ilgas prietaiso tarnavimo laikas
  Mes naudojame aukštos kokybės plieną katilų gamybai. Tai kartu su dvigubomis siūlėmis garantuoja ilgalaikį sandarumą ir atsparumą korozijai. Šio modelio garantiniai laikotarpiai yra: 2 metų garantija komponentams, 6 metų garantija dėl šilumokaičio sandarumo ir 10 metų garantija dėl siūlių sandarumo.

  Matmenys:

  • Aukštis: 1115 cm
  • Plotis:425 cm
  • Gylis:390 cm
   Modelis  AGRO ALFA 12 kW
   Galingumas  12 kW
   Šildomų patalpų plotas  iki 130  m²
   Pagrindinis kūras  briketai
   Bunkerio talpa  27  dm3
   Vandens talpa  38  dm3
   Darbinis slėgis  1,5 bar
   Svoris be vandens  181 kg